full page

Наші послуги


Види послуг:

Ремонт вантажних автомобілів

Пошук та усунення несправностей двигунів вантажівок, капітальний ремон двигунів. Ремонт вантажних авто включає заміну складової частини відбу, а також набору прокладок (в тому числі - головки блоку циліндрів), термостатів, форсунок, фільтрів, масла, регулювання зазорів в клапанному механізмі і т.д.


Ремонт двигунів вантажних автомобілів MAN, RENAULT, IVECO, SCANIA, DAF, VOLVO, MERCEDES - найбільш технічно складний вид ремонтних робіт, пов'язаний зі значним відволіканням грошових коштів і, як правило, тривалим простоєм автомобіля.


Ремонт вузлів, агрегатів і паливних систем. На СТО виконується ремонт коробки передач (КПП), ДВС, трансмісії, заміна редуктора і інших запчастин. При необхідності проводяться агрегатні, слюсарні та зварювальні роботи. "Промекс Партс" також поставляє вантажні автозапчастини, здійснює діагностику та відновлення ТНВД і форсунок.


Ремонт ходової

Налагодження ходової автомобіля. Пошук та усунення несправностей в ходової вантажівки включає роботи по заміні, наклепке гальмівних накладок, расточке барабанів і дисків, заміну гальмівних валів, супортів і ін.


Ходова частина вантажного автомобіля є його невід'ємною конструктивною частиною і постійно випробовує значні навантаження. 


Вона найбільш схильна до зносу в силу свого призначення: розподіляти динамічні навантаження і адаптуватися до рельєфу дорожніх покриттів, будучи одночасно і опорою корпусу вантажівки.


Стійкість, маневреність і безпеку автомобіля на дорозі повністю залежать від стану ходової, а тому вона повинна бути справною і надійної в експлуатації. Навіть дрібна неполадка в системі опорних механізмів може спричинити за собою відмову важливіших елементів і, як наслідок, відмова ходової в цілому.


Тому необхідно регулярно проводити технічне обслуговування вантажних автомобілів і приділяти особливу увагу всім елементам ходової частини.


Щоб уникнути позапланового ремонту або більш серйозних наслідків, рекомендується проводити діагностику ходової через кожні 20 тисяч кілометрів пробігу, а також при появі будь-якої ознаки несправності.


Ремонт грузовых автомобилей


Всі необхідні координати для
зв'язку Ви зможете знайти в розділі «Контакти»

на головній сторінці сайту.Час роботи:
Пн-Пт - з 9:00 до 18:00
Сб - з 9:00 до 15:00
Нд - вихідний

ремонт двигателей (ДВС), ремонт топливной системы, ремонт КПП, ремонт редуктора, ремонт ходовой части авто, ремонт ходовой части полуприцепов, прицепов (капитальный), ремонт компрессоров, ремонт электрооборудования, сварочные работы